دبیر کنگره مطرح کرد: مهم‌ترین دلیل این کنگره‌ها و فعالیت‌‌‌‌‌های فرهنگی استمرار فرهنگ انقلاب است

taj
instagramaparatpinterest
۱۴۰۰/۴/۱۳ یکشنبه
(0)
(0)

دبیر کنگره مطرح کرد: مهم‌ترین دلیل این کنگره‌ها و فعالیت‌‌‌‌‌های فرهنگی استمرار فرهنگ انقلاب است

دبیر کنگره مطرح کرد: مهم‌ترین دلیل این کنگره‌ها و فعالیت‌‌‌‌‌های فرهنگی استمرار فرهنگ انقلاب است

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کنگره ملی شهید محراب آیت‌الله مدنی(ره)، پیش از ظهر امروز(13/04/1400) جلسه مسئولین کمیته‌‌‌‌‌های هشت‌گانه کنگره ملی شهید محراب آیت‌الله مدنی در دفتر معاون سیاسی و امنیتی استانداری همدان برگزار شد.
در این جلسه دبیر کنگره و مدیرعامل موسسه شهید مدنی نیز ضمن قدردانی از سازمان‌ها در خصوص فراهم کردن بستر لازم برای اجرای برنامه‌‌‌‌‌های کمیته‌ها اظهار کرد: مهم‌ترین دلیل این کنگره‌ها و فعالیت‌‌‌‌‌های فرهنگی استمرار فرهنگ انقلاب است و آن یکی از ضروریات نظام و حاکمیت بوده چرا که هرآنچه بتوانیم در استمرار نظام و فرهنگ انقلاب تلاش کنیم قطعاً دست‌اندرکاران اداره جامعه فعالیت خود را بر اساس این ریل‌گذاری به انجام می‌رسانند.
سید محمدکاظم حجاری با اشاره به اینکه تراز شخصیت شهید مدنی در ابعاد مختلف در این مسئله موضوعیت دارد گفت: ایشان فارغ از اینکه شخصیت روحانی جلودار حرکت انقلاب بودند، موفقیت به انسجام‌بخشی نیرو‌‌‌‌های همراه انقلاب را در کارنامه داشتند.
وی با اشاره به اینکه نیرو‌‌‌‌های انقلاب در قالب قشر‌‌‌‌های مختلف اجتماعی حول محور آیت‌الله مدنی و بر اساس تدابیر ایشان در خدمت انقلاب بودند افزود: تأثیر شهید مدنی در قلوب سنین مختلف جامعه باعث شده بود همراهی و هدایت‌‌‌‌‌های یک روحانی همواره اثرگذار باشد.
دبیر کنگره شهید با بیان اینکه شهید مدنی یک روحانی به تمام معنا و انقلابی در خط امام (ره) بودند گفت: ایشان در مسیر انقلاب خود را مقلد امام (ره) قرار داده بودند و این توفیق باعث شده بود با دیدگاه‌‌‌‌‌های مختلف در مسائل سیاسی اما در مسیر امام و ولایت گام بردارند.
وی خاطرنشان کرد: شهید مدنی در هر عرصه جغرافیایی که بودند، ماندگار شده‌اند به‌طوری‌که در شهر ملایر، همدان، لرستان و تبریز و هرجایی که ایشان حضور داشتند هرچند کوتاه اما قدرت سازمان‌دهی نیرو‌‌‌‌های انقلابی را داشتند و این آن‌چنان جدی بوده که همچنان افراد متأثر از برنامه‌‌‌‌‌های ایشان به دنبال این هستند رفتار و برنامه‌‌‌‌‌های آن شهید را به‌عنوان الگو در جامعه استمرار دهند.
حجازی یادآور شد: این کنگره نیاز شهید مدنی نیست بلکه نیاز جامعه و فرهنگ ماست تا بتوانیم با تبیین صحیح و متناسب با اقتضائات روز آنچه لازم بوده طرح مسئله کنیم و با فعالیت‌‌‌‌‌های بدیل کمیته‌ها اقدام مناسبی صورت گیرد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
menusearch
madanikongre.shahidmadani.com